Mercedes 1.9 Diesel !

Shitet nga: Mejdi Avdyli 01 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 1.9 disel ! kerri punon super ska asni vretje asht tip top krejt ! arsyja vetme pse e shes i kam dy kerre dhe sms nevoitet ! vrejtje : te kilometrazha u blloku ka met te 111.000 !
Pres blers seioz diskutohet pak per Qmim !
regjistrim ka deri me Mujin Maj !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim