Mercedes 190 -85

Shitet nga: Shqiprim 28 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet mercedes 190 Dizell regjistrim ka deri me 26.01.2017 asht ne gjendje te rregullt me pare shitet 1300 E ose Bojm Dhe ndrrim Vetura Gjindet ne Ferizaj per me shum informata ju mir pres 044 659 283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim