Mercedes 190 -91

Shitet nga: fl 22 Nën 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes benz 2.0 benzin-plin
esht shumm i ruajtur si mrena dhe jashtt
Tel.045 642 609 , 049 838 955
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim