Mercedes 190 2.5 disel -88

Shitet nga: Sherif 13 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes merceds 190 2.5 disel shum ngjendje tmir 4 gomat er reja dimnit felne regjistrim der 15.02.2016 bojm edhe ndrim mund te thirni dhe viber 0037744731127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim