Mercedes 190 Dizel -90

Shitet nga: Endriti 17 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
-MERCEDES 1.9 DIZEL VITI I PRODHIMIT NË FUNDË -89

-REGJISTRIM KA DERI ME 24/04/2016

POSEDON:TIMONHIDRAULIK,CENTRALL,SHIBER,RADIO ME CD,ABS,LLAJSNE TE GJANA FABRIKISHT ETJ.

-Mercedesi është Fabrikisht Dizel.

-ËSHTË RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT

-Për Dokumenta ju Garantoj

-PERKTHIM I MENJËHERSHËM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim