Mercedes 190 benzin plin

Shitet nga: Burimi 25 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes benz 190 benzin plin shum i mir kush don me verteru vjen dhe binder vet viti i prodhimit 1991 ndersa i regjistruar per her te par ne vitin 1995 shiko fotot dhe bindu nese don abs shiber gonat e reja te dimrit me katalizator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim