Mercedes 190 dizel -91

Shitet nga: Taffi 22 Nën 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes Mercedes 190 disel ne gjendje te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim