Mercedes 190 dizel Fabrikisht 11 Muj Rks -90

Shitet nga: drilon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
mercedesi 190 dizel fabrikisht 11 Muj regjistrim hidraulik abs centrall alarm bajm dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim