SHITET MERCEDESI

Shitet nga: Mercedes 19 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet Mercedesi në gjendje shum të mir, me një vit Regjistrim, i ruajtur si në motorr ashtu dhe në karoseri, shihet dhe në foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim