U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Endriti 05 Qer 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 1,9 dizell,
Viti i prodhimit -91,
Regjistrim ka 11 muj.

=VETURA POSEDON=
•AIRBAG
•Abs
•SRS
•Mbyllje qendrore
•Ulset shume te pasterta
• Alarm
•Pasqyret elektronike
•Timon hidraulik
•5 + R shpejtesi
•Radio me CD,Aux,USB etj.

Mercedesi eshte Fabrikisht Dizell
Eshte shume ne gjendje te rregullt
Punon shume mire dhe me hargjime minimale
Shume i pastert ne enterier
Perkthimi behet menjehere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim