U Shit Flm MerrJep.

Shitet nga: 045 519 744 12 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 430 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedes 190 DIZEL 2.5 punon shum mir ndrruesi i shpejcive manual dhe ka 5 shpjeci.Ne gjendje te mir teknike.Me regjistrim 8Muj nuk asht hipotek.vetura e paqt brenda dhe jasht.per me shum kontakto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim