U shit flm merrjep

Shitet nga: Endriti 17 Shk 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
SHES MERCEDES 190 1,9 DIZEL VITI I PRODHIMIT -87
--REGJISTRIM DERI NE JANAR TE 2017
--MERCEDESI ESHTE FABRIKISHT DIZEL,
--ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
--ESHTE SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT,
--Për Dokumenta ju Garantoj,
--Mund ta bani barjten meniher ne emer tuaj.
--TEL: 044-655-563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim