mercedes 190 D

Shitet nga: ferizaj 22 Gsh 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedesin 190 D viti 1988 i regjistruar plot 1 vit vetura posedon centrall hidraulik abs shiber teknikisht ne gjendje te rregullt per me shum shih fotot dhe lajmerohuni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim