Kamioneten Mercedes

Shitet nga: Haki Makolli 18 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1982
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes kamioneten mercedes benz 207 eshte ne gjendje shume te mir ,dhe poashtu beje ndrrim me ndonje kamionet me pesha ma te renda per te dhena me te hollesishme kontaktoni ne nr 044 136 862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim