Mercedes 200 diesel Bojm edhe Ndrrim

Shitet nga: Gezim 11 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes veturen mercedes 200 diesel shum ne gjendje te mir teknike dhe hargjime shum te vogla.vetura posedon : Abs,Hidraulik,Fellne,kuken per terheqje,Centrall,Radio Mp3,Goma te mira si dhe Batarien ere me garancion.per momentin vetura esht Tip-top Bejm edhe Ndrrim me Vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim