Mercedes 200D

Shitet nga: Qendrim 26 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 899 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedes 200 d , ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur. Posedon 6 muaj rexhistrim dhe me mundesi nderrimi me ndonje pick up.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim