Qen hasky origjinal

Shitet nga: nehat 06 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shes qeni haski siberian 9 muajsh origjinal me gjith boks dhe kolibe qmimi sipas marrveshejes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim