Shes mercedesin

Shitet nga: Azem 21 Sht 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedesin ka rexhistrim deri 04 15 2016 shum i rujshem ne xhendje te mir asht tik top si mrena shtu dhe jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim