U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 14 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedes 200 dizel esht shum ne gjendje te mir tekinek dhe i rujsehem si mrena dhe jasht hargjimet shum te vogla regjistrim 10 Muaj per me shum ne nr 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim