shes mercedes karavan

Shitet nga: Muhameti 08 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shes merecedes karavan shum ne gjendje te mir pune 2.4 dizel regjistrim ka deri me 25.06.2016 muni me kontaktu edhe ne viber +37744557315 dhe 044941813 qmimi me marrveshje gjindemi ne fshatin reqak komuna shtime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim