FLM U SHITTTTTTT

Shitet nga: AUTO SALLON ALDIONI 20 Pri 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
SHES MERCEDES C KLAS VITI FUND 2007 VETURA OSHT E POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA VETEM ME DOGAN TE PAGUAR VETURA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE OSHT E RUJTEN SI MRENDA ASHTU DHE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KARRIKAT ME NXEMJE ELEKTRONIK MASAZH KOMANDA NE VOLLAN SENZORA PERPARA DHE PERMAS XENON BI XENON KARRIKAT GJYS LIKUR GJYS SHTOF SAHATAT KROM VEBASTORE 2 QELSA FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE REJA E SHUM E SHUM SENDE TE TJERA QE SI KEMI PERMENDUR NR KONTAKT 045 368 718 ose 045 192 192
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim