Mercedes OLDTIMER 230 te DIESEL -81

Shitet nga: ss 31 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1981
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
shes mercede 230 te 25 DIESEL,OLDTIMER,viti 1981

gjendja mekanike dhe karoserise eshte e SHkelqyeshme..qmimi 3000 euro,qmimi nuk diskutohet,as ndrrim nuk vjen ne konsiderim..i qlajmeruar nuk ka denim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim