Kuk per mercedes 124 karoseria

Shitet nga: Habib Sejdiu 21 Gsh 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Kuka esht shum prakrike heker dhe montoet shul leht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim