Mercedes 250 -94

Shitet nga: Gimi 29 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
She's nrroj mercedesin vetura a NE ngjendje te rregull a sht tip top ka.klim rks ka 7 muj mund te Na.ahkruni dhe.NE Viber +37744933306 vlen te ceket SE hipotek nuk a. Vetura esht likur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim