Mercedes 250 10muj regjistrim

Shitet nga: qendrim 10 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes gjendje perfekte si mrenda dhe jasht
servis koplet i kryn kerr familjar sigurim 10muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim