Mercedes 250 dizel 2.5

Shitet nga: Leonit 13 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedesin 250 2.5 dizel
I regjistruar deri 25,05,2016
Posedon ; abs,shiber,pasqyre elektronike,fellne extra,me goma të reja,llajsne të gjera,bateri të re,punim arre brenda muzik të mir 5 shpejtsi servisin e kryer
Per dokumenta ju garantoj esht me leter te doganës i doganuar në vitin 2005 i dyti pronar në kosov
Dhe ja vlen të ceket nuk esht në hipotek
Tip top
Qmimi 2650 i diskutueshem......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim