Mercedes 250 dizell 1994

Shitet nga: Gim 14 Maj 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
She's ose ndrroj Mercedes 250 ngjendje te shkelqyshme me regjistrim rks ka dhe 7 muj me klim llajsne gjana vetura Brenda a likur per.me shum mund te Na kontaktini ose shkruani dhe.NE Viber +37744933306 ndrrim nese me konvenon
Vlen te ceket hipotek nuk a
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim