Mercedes 250 ndrrohet me kombi viti mbi 2000

Shitet nga: Benjamin 13 Shk 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHITET OSE NDRROHET MERCEDESI ME KOMBI ESHT I REGJISTRUAR ME 19.01.2016 GOMAT IKA TE REJA POASHTU JAKAM NDRRU ME 19.01.2016 ME CENTRALL GJAMAT ME RRYM NGJENDJE PERFEKTE VIBER +37745606100 NDORROHET ME KOMBI DHE SHTOJ PARE KOMBI DUHET TE JET MBI viti mbi 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim