Mercedes 250D tip top

Shitet nga: valon 01 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike komfor shum te paster rks deri nmuajin e 12 kontaktoni nwhatsaap +37745664707
Ose viber +37744923968
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim