Shes ose bej ndrrim mercedes250 1994 me klim gjend

Shitet nga: Mergim 22 Tet 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Mercedes 250 me klim dizell tiptop likur ekstra viti i prodhimit i 250 mund te kontaktoni dhe ne viber +37744933306 ndrrimi i munshem nese um konvenon hipitek nuk esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim