Shitet Mercedesi 250D, me 1 vit regjistrim

Shitet nga: Arber 17 Shk 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes veturen e tipit Mercedes Benz 250 Dizell. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, me goma te reja, me bateri te re. Ka regjistrim nje vit, saktesisht deri me 11 Janar 2017. Vetura nuk eshte ne hipoteke dhe mund te bartet menjehere te bleresi.

Çmimi i vetures eshte 2300€

Per me shume, kontaktoni ne numrat: 044-661-785 dhe 049-503-513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim