U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Endriti 27 Mar 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES MERCEDES 250 2.5 DIZEL VITI I PRODHIMIT -90,
--REGJISTRIM DERI NË SHKURT TË 2017 ,
--POSEDON:,TIMON HIDRAULIK,,PASQYRET ELEKTRONIK,,RADIO ME CD,SHIBER ,ABS,LLAJSNE TE GJANA,ETJ,
--MERCEDESI ESHTE FABRIKISHT DIZEL,
--ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
--ESHTE SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT,
--Për Dokumenta ju Garantoj,
--Mund ta bani barjten meniher ne emer tuaj.
--TEL:044-655-563
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim