U shit

Shitet nga: Endriti 18 Gsh 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
-SHES MERCEDES 250 2.5 DIZEL VITI I PRODHIMIT -91,

--REGJISTRIM DERI NE KORRIK 2016,

--POSEDON:TIMON HIDRAULIK,GJAMAT E PAR ELEKTRONIK,RADIO ME CD,SHIBER FUNKSIONAL,ABS,LLAJSNE TE GJANA,ETJ,

--MERCEDESI ESHTE FABRIKISHT DIZEL,

--ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT

--ESHTE SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT,

--Për Dokumenta ju Garantoj,

--Mund ta bani barjten meniher ne emer tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim