U shit flm MERRJEP

Shitet nga: Endriti 05 Dhj 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHES MERCEDES 250 2.5 DIZEL VITI I PRODHIMIT -93,
--REGJISTRIM EDHE 6 MUJË,
--POSEDON:AIRBAG,TIMON HIDRAULIK,GJAMAT E PAR ELEKTRONIK,PASQYRET ELEKTRONIK,ALUFELLGA,RADIO ME CD,SHIBER FUNKSIONAL,ABS FUNKSIONAL,LLAJSNE TE GJANA,ETJ,
--MERCEDESI ESHTE FABRIKISHT DIZEL,
--ESHTE I RUAJTUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
--ESHTE SHUME NE GJENDJE TE RREGULLT,
--Për Dokumenta ju Garantoj,
--Mund ta bani barjten meniher ne emer tuaj.
--TEL: 044-655-563;VIBER:+37744353931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim