mercedes 250 10muj regjistrim

Shitet nga: qendrim 10 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Urgjent shes mercedes 250 gjendjr perfekte kopet i servisum kerr familjar goma te mira. I rujtn
si mrenda dhe jasht sigurim 10muj pres blers seriizoz qmimi diskutohet pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim