U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 05 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
SHES MERCEDES E 270 CDI AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2002 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,POLLA NE VOOLAN,TEMPOMAT,SENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA,KARRIGAT ME NXEMJE ,FELLNE AMG ME GOMA TE MIRA ,REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim