Mercedes ML280 2009 I SERVISUM FULL MUNDSI NDRRIMI

Shitet nga: bini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 280
Shes ml mercedes 280 viti 2009 dizel 4matik v6 xhamat m kollor vetura ban ngritjen lart dhe uljen posht me pull shpejtsit i ka edhe vollan senzor para dhe mrapa karriget me nxemje klim 2 zona dritat xenon fellne extra telefon me blutoth isapo servisuar me faktur servisit full opsione i regjistruar 1vit ks ne emrin tim 2 qelsa i ka 049 224 257/viber044 224 257 albani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim