Mercedes E290 TD Avantgarde Dhe E220 Urgjent!!!

Shitet nga: Arijan 12 Maj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 290
Shesh mercedesat Njeri komplet
me rks E290 turbo diesel avantgarde n gjendje t mir
me regjistrim
dhe E220 i qmontum
ika te gjitha pjeset
4 par goma/ 2par fellne alumini 1 par 18coll AMG

pres blers serioz
mun te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim