Mercedez benz 300 dizel -93

Shitet nga: Getuar 22 Gsh 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Eshte
ABS
Klim
Tempomat
Webasto
Regjistrim ka 6 muaj dhe vetura osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim