Mercedes S 320 dizel

Shitet nga: Xxx 07 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
Shes dhe ndrroj mercedes s 320 dizel me motor te E klases 2002 dhe mrena komplet e klas asht dhe gjithqka funksionale 4 muj rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim