Mercedes E 200 Cdi -10

Shitet nga: Mercedes 18 Shk 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Vetura eshte ne gjendje perfekete e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht ka Dogan dhe Homologim te paguar .Per me shum Kontaktoo +VIBER +37745607508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim