Mercedes E200 CDI Blue Blueefficiency -10

Shitet nga: Mercedes 14 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Vetura Posedon :

KLIM AUTOMATIKE

ESP

Airbag

Navigacion

Radio CD

Bluetooth

Bord Computer

Tempomat

Centrall

Tunner Radio

Gjama elektronik

Pasyre elektronike

Timon shume funksional

Sensor shiu

Ulese te Lekures

Ulese me ngrohje

Ulese per femije

Fellga alumini te bukura e shume shume tjera ....


VETURA KA DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR , Ndrrime me vetura nuk bejme perpos banesav ose trojev ne vende te pershtatshme VIBER +37745675508 +37745675508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim