Mercedes E270 AUTOMATIK -02

Shitet nga: Luli 28 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet mercedses E270 viti i prodhimit 2002 rigjistrim 3 muaj, eshte ne gjendje perfekte dhe me full opsion.
Per ma shum info na kontaktoni ne ket nr: 044-950-553, 049-611-119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim