Mercedes E320 dizel -05

Shitet nga: Mercedezi 14 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 999 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Mercedezin E 320
AUTOMATIK TIPTRONIK SPORT
Viti i prodhimit 2005
AVANGARD
Karrikat me nxemje dhe me ftofje
Shiber
Armatizerat me ajr
VEBASO
Karrikat me likur
Karrikat me memorie

SI DHE PLOT OPSIONE TJERA
KONTAKT 044 980 960
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim