Mercedes benz -89

Shitet nga: edoni 07 Mar 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Ferizaj
shes mercedesbenz. ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
osht shum i rujshem mrena jasht pak i perdorur ec shum stabil
regjistrim ka edhe disa muj
serviset i ka te kryme e shes sepse kam tjeter vetur
kontko edhe ne viber -+38649866376
ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim