Mercedes c220 cdi -02

Shitet nga: mercedes 09 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes c220 viti i prodhimit 8 muj 2002 i pa doganuar
Posdon librin e servisit me 225000km te garantuara dhe te gjitha serviset e kryera ne Mercedes,ndrrusin e shpejtesive automatik,karrikat me nxemje,goma te reja te veres...per me shum na konytaktoni.Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim