Mercedes sl 350 -94

Shitet nga: aaaaaa 26 Qer 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes mercedes slon 3.5 turbo dizel vetura ka regjistrim 1 vit
Vetura posedon"
Fellka "
muzik
gjama elktrik te blindum
klim
karrika elktrike poashtu menxemje nekorrike
" nuk esht ne hipotek dhe vetura mut te gjitet menjehr ne emrin tuaj
ne gjendje shum temir motorrike
Permeshum informat na kontaktoni ne nrt 044256603/044326125\044705150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim