Mitsubishi L200 dizel -97

Shitet nga: ismet 24 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: L200
Shes gjipin mitsubishi l 200 viti 1997dizel 2.5 ne gjedje shum te mir teknike dhe optike per ma ahum na kotaktoni 044 299 522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim