Mitsubishi pa dogan 1.9 disel

Shitet nga: sabri 21 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Shitet vetura e spo ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir teknike dhe optike per meshum info kontakto nr 044594532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim