shitet nisan micra

Shitet nga: zek 16 Mar 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
shitet nisan micra 1.2 benxin viti 1992 hidrolik radi me usb dhe i paster si mrena dhe jasht nisani asht ne gjendje te regudht punon mir per ndrim i mundshm per ma shum na kontaktoni tel 045576593 si dhe viber 45576593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim